Bi’ Sanat Ortamı…

Zembilium, Sanatın, tasarımın, yaratıcılığın, cin fikirliliğin bol olduğu, dahil olduğunuzda asla çıkmak istemeyeceğiniz, fikirlerin havada uçuştuğu, Sanat severler ile sanatın buluştuğu pek şahane bir yer. Parçalar birleştiğinde bütünün de harika olduğu, yargısız, samimi, profesyonel ama amatör, hani böyle her şey tadında, damarında… bi' ortam olur ya ... Hehh işte, biz de o ortamı kurmak istedik.

Hayallerimiz son hızda koşarken, gerçekte de bir takım adımlar atmak gerekti tabii. Biz de bu platformu kurduk. Tamamen “art” niyetli kimseleri bir araya getirme düşüncesiyle başladık. Tasarımcıların kendi üretimlerini sergileyip satabildikleri, fikir alabildikleri, dahil olabildikleri, fikir verebildikleri ve paylaşabildikleri bir platfom yani. Bu şahane ortamın keyfini hep beraber çıkarmayı planlıyoruz. Ve sanata bir şekilde bulaşmış, güzel olanı seven herkesi buraya davet ediyoruz.

Bu açık bir davettir. Burada hava çok güzel. Birlikte daha da güzel..

Biraz da iş konuşalım derseniz..

Zembilium.com el yapımı, sanat ve tasarım ürünlerinin ve üreteninin bir arada olduğu, olabildiğince sanatla haşır neşir bir çevrimiçi platform. Bir kadın girişimci ve fikriyle başlayan serüvenini güzel insanlarla buluşturarak yetenekli Dijital-Yaratıcı ekibiyle birlikte devam ettiriyor.

0 +
Müşteri ve Sipariş
0 +
İçerik ve Ürün

Renkli, Keyifli ve Çokca Yaratıcı İş Ortamımızda..

Kariyer fırsatları ve daha fazlası için zaman zaman yeni yerlerimiz açılıyor. Genellikle sosyal medyamız ve web sitemiz üzerinden duyuruyoruz. Böyle olduğunda buradan okuyor olacaksınız..

Reklam - Pazarlama - Sponsorluk - Etkinlik işbirlikleri veya blog yazıları için lütfen bize e-posta gönderin..

Aklınıza takılan başka bi’ şey olursa..

Buradan Sık Sorulan Sorular sayfasına,

Aşağıdaki bağlantılardan da bize ulaşabilirsiniz…