Kargo & Gönderim Süreci

Zembilium.com’dan verdiğiniz siparişler marka sahibinin kendi kullandığı kargo firması ilesize ulaşır. Zembilium’un kend markasından verilen siparişler Sürat kargo ile gönderilir.

Kargo süresi tasarımcıların ürünü sevk etme tarihine göre değişmektedir. Kargoya verilen siparişiniz için size bir kargo takip numarası iletilir. Verilen takip kodu ile kargo firmasının kendi sitemi üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Ödeme İşlemleri

Sipariş ödemeleriniz için tüm kredi kartları geçerlidir. Seçtiğiniz ürün Zembilium tarafından değil tasarımcısı tarafından size gönderilir. Siparişiniz size ulaştıktan sonra her şey yolunda ise sonrasında ödeme tasarımcıya aktarılır. Kullandığımız sistem bu şekilde olduğu için kapıda ödeme seçeneğimiz mevcut değildir. Havale/Eft yoluyla yaptığınız ödemeler için siparis@zembilium.com adresine ödeme dekontunuz iletmeniz halinde siparişiniz onaylanacaktır.

Zembilium’da her marka kendi olduğu yerden sizin olduğunuz yere siparşinizi gönderir. Ödemeleriniz sistem içerisinde bekletilir ve ancak sipariş tamamlandıktan sonra her şey yolundaysa marka sahibine ödemesi geçer. Sistemimiz bu şekilde olduğu için kapıda ödeme seçeneğimiz mevcut değildir.

Siparişler · Değişim & İade İşlemleri

Siparişiniz ile ilgili bilgileri üyelik hesabınızdan takip edebilirsiniz. Başka bir sorunuz olursa siparis@zembilium.com adresine e-posta gönderebilir veya (0216) 417 62 04 numaralı WhatsApp hattımız üzerinde bilgi isteyebilirsiniz.

Elinize ulaşan ürün iade & değişim koşullarına uygunsa 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bunun için iade talebinizi bize mail veya WhatsApp yoluyla iletirsiniz ve talebiniz işleme alınır. Başka bir sorunuz olursa destek@zembilium.com üzerinden e-posta yoluyla bize ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili detaylı bilgi için lütfen İade & Değişim linkini detaylı bir şekilde okuyunuz.

Zembilium · Tasarımcı · Reklam · İş Birlikleri

Zembilium, sanat severler, sanatçılar ve sanatın bir araya gelebileceği, tasarımcıların ürettiklerini kazanca çevirirken bir yandan da ilhamlarını tazeleyebilecekleri, keyifli, tadında bir online sanat ortamıdır. Zembilium herkesin bu ortamdan mutlu kalması için elinden geleni yapar.

Zembilium olarak tasarımcılarımıza elimizden geldiği kadar tanıtım ve marka büyütme konusunda da destek veririz. Ortamdan mutlu kalmaları bizim için önemli. Sistemimiz de oldukça zahmetsizdir. Tasarımcılarımız arasına katılıp bir profil oluşturursunuz, profilinizi dilediğiniz gibi yönetirsiniz, siparişiniz geldiğinde paketinizi yaparsınız, lojistik ekibimiz paketiniz alıp müşteriye teslim eder ve her şey yolundaysa paranız hesabınıza toplu bir halde yatar. Daha detaylı bilgi için ‘ Aramıza Katılın ‘ sayfamıza göz atın..

aklınıza takılan başka bi’ şey varsa bize ulaşın