Zembilium.com,  tam alışveriş güvenliği için üyelerinden talep ettiği kişisel bilgilerin gizliliğini korur. Kullanıcı Sözleşmesi’nde belirtilen tüm kurallar ve amaçlar dışında kullanılmayacağını taahhüt eder. Aynı doğrultuda site içerisinde kullandığınız bilgiler kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmayacağını garanti eder.

Üyelik sırasında verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz erişebilir ve değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli bir şekilde koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması mümkün değildir. Site içerisindeki tüm işlemleriniz sırasında 128 bit SSL Secure güvenlik alanı içinde hareket eder. Bu sistem kırılması mümkün olmayan uluslararası bir şifreleme standardıdır.

Zembilium,  alışveriş sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğine öncelik verir. Alışveriş sırasında kullandığınız kredi kartı bilgilerinizi sistemimiz hiçbir koşulda kaydetmez veya saklamaz. 

İşlemler sürecine tam bir alışveriş güvenliği içerisinde olduğunuzun kontrolünü sağlamak için bazı şeyleri kontrol edebilirsiniz. Girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için tarayıcınızın en alt satırında bulunan anahtar veya kilit simgesini kontrol edebilirsiniz. Bu simge güvenli bir internet sitesinde olduğunuzu gösterir. Her türlü bilgileriniz özel bir şifreleme sistemiyle korunuyordur. Alışveriş sırasında kullandığınız kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak 128 bit SSL protokolü ile şifrelenerek ilgili bankaya ulaşır. Ancak kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edebilirsiniz. Kartla ilgili hiçbir bilgi zembilium.com tarafından görüntülenemez ve kaydedilmez. Bu sebeple üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi mümkün olmaz.

Zembilium.com, alışveriş ve sipariş ödemelerinizi Garanti Sanal Pos güvencesiyle gerçekleştirir. Garanti Sanal POS, internet üzerinden yapılan alışverişlerde kredi kartı ile ödeme alınabilmesi için oluşturulan güvenli bir ödeme çözümüdür. Visa, Mastercard, American Express Card  ve Diners Club logolu tüm kartlarınızla kolay ve güvenli bir şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirmenizi sağlar.