Siz de daha geniş bir pazar kitlesine ulaşmak, markanızı büyütmek ve bunun gibi şeyler istiyorsanız aslında tam yerindesiniz..

Nasıl İşliyor?
Bütün Bunlar oldukça kolay bir kaç adımla başlıyor...

Formu Doldur & Gönder

Zembilium'da Bi' Dükkanın olsun

Bilgilerini İnceleyip İletişime Geçelim

Satışa Başla & Markanı Büyüt

Tasarımcılarımız arasına katılın ve bütün bu şeyleri birlikte yapalım..

Çünkü birlikte hep daha güzeliz..

Çokça Sorulan Sorular

Merak ettiklerini Öğren

Zembilium'da Tasarımcı Olmak ücretli mi?

Zembilium.com’da tasarımcı olmak için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Dükkan kirası, listeleme ücreti, ödeme sağlayıcı payı gibi ücretler alınmaz. Profiliniz onaylanıp satışınız başladıktan sonra aldığınız siparişler üzerinden %20-%30 arasında değişen komisyon oranımız vardır.

Zembilium'da tasarımcıların avantajları ne?

Zembilium, sanat severler, sanatçılar ve sanatın bir araya geldiği, tasarımcıların ürettiklerini kazanca çevirirken bir yandan da ilhamlarını tazeledikleri bir online sanat ortamıdır. Geniş bir pazar kitlesine ulaşmak, markanızı büyütmek ve bunun gibi şeyler istiyorsanız burası tam yeri. Zembilium.com’da tasarımcı olarak kayıt olan markalar için özel ücretsiz reklam ve pazarlama danışmanlığımız ve uygulamalarımız da var üstelik.

Siparişlerimi nasıl gönderebilirim?

Markanıza bir sipariş geldiğinde, sipariş detaylarını içeren bir e-posta bildirimi gelir. Siparişinizi tasarımcı panelinize giriş yaparak kontrol edebilirsiniz. Siparişi uygun bir şekilde hazırlar ve dilediğiniz gibi paketlersiniz. Paketinizi kargo firmasına teslim ettikten sonra takip numarasını girerek sipariş durumunuzu güncellersiniz.

Ödemelerimi nasıl alırım?

Tasarımcı paneliniz üzerinden ödemelerinizin kontrolünü sağlayabiliyor olursunuz. Siparişiniz sağ salim teslim olduktan ve onayı geldikten sonra ödemeleriniz gerçekleşir. Ödemeler ayın daha önceden belirlenmiş gününde toplu olarak banka hesabınıza Havale/Eft yoluyla aktarılır.