Çokça Merak Edilen Kısımlar

Zembilium.com sanat, tasarım ve el yapımı ürünlerle dolu keyifli bi’ online sanat ortamı. Mağazamızdaki ürünlerin özgün, el emeği, tasarım (zihin emeği) ve bunlar gibi şeyler içeriyor olmasına özen gösteriyoruz…

Zembilium.com’da tasarımcı olmak için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Dükkan kirası, listeleme ücreti, ödeme sağlayıcı payı gibi ücretler alınmaz. Profiliniz onaylanıp satışınız başladıktan sonra aldığınız siparişler üzerinden %20-%30 arasında değişen komisyon oranımız vardır.

Bu form size, markanıza ve ürünlerinize ait bilgi sahibi olmamızı sağlıyor. Form doldurulduktan sonra verdiğiniz bilgileri inceleyerek e-posta üzerinden sizinle iletişime geçiyoruz. Formun herhangi bir bağlayıcılığı yoktur ve tamamen ön bilgilenme amaçlıdır.

Zembilium, sanat severler, sanatçılar ve sanatın bir araya gelebileceği, tasarımcıların ürettiklerini kazanca çevirirken bir yandan da ilhamlarını tazeleyebilecekleri bir online sanat ortamıdır. Geniş bir pazar kitlesine ulaşmak, markanızı büyütmek ve bunun gibi şeyler istiyorsanız burası tam yeri. Zembilium.com’da tasarımcı olarak kayıt olan markalar için özel ücretsiz reklam ve pazarlama danışmanlığımız ve uygulamalarımız da var üstelik.