Aramıza Katılın..

Sizi de aramızda görmek bizi çok mutlu eder..

     
  Zembilium, sanat severler, sanatçılar ve sanatın bir araya gelebileceği, tasarımcıların ürettiklerini kazanca çevirirken bir yandan da ilhamlarını tazeleyebilecekleri, keyifli, tadında bir online sanat ortamıdır. Zembilium herkesin bu ortamdan mutlu kalması için elinden geleni yapar. Zembilium'da tasarımcı olmak için kısacık bir form doldurursunuz, ekibimiz verdiğiniz bilgiler üzerinden sizinle iletişime geçer ve sürecimiz böyle başlar.
Siz de ürettiklerinizi satmak, daha başka bir pazar kitlesine ulaşmak, markanızı büyütmek ve bunun gibi şeyler istiyorsanız aslında tam da yerinde gibisiniz. 

Tasarımcılarımız arasına katılın ve bütün bu şeyleri birlikte yapalım..

 

Çünkü birlikte hep daha güzeliz..

Zembilium tasarımcılarıyla nasıl çalışır?

 

        Zembilium olarak tasarımcılarımıza elimizden geldiği kadar tanıtım ve marka büyütme konusunda da destek veririz. Ortamdan mutlu kalmaları bizim için önemli. Sistemimiz de oldukça zahmetsizdir. Tasarımcılarımız arasına katılıp bir profil oluşturursunuz, profilinizi dilediğiniz gibi yönetirsiniz, siparişiniz geldiğinde paketinizi yaparsınız, lojistik ekibimiz paketiniz alıp müşteriye teslim eder ve her şey yolundaysa paranız hesabınıza toplu bir halde yatar.

Nasıl işler?


 

 

 Hadi bugün güzel bir şey daha yapın..

Bize katılın..

 

(Kayıt formuna buradan tıklayabilirsiniz)