Sık Sorulan Sorular

  o   Zembilium nedir, ne işe yarar? 

   

          Zembilium, sanat severler, sanatçılar ve sanatın bir araya gelebileceği, tasarımcıların ürettiklerini kazanca çevirirken bir yandan da ilhamlarını tazeleyebilecekleri, keyifli, tadında bir online sanat ortamıdır. Zembilium herkesin bu ortamdan mutlu kalması için elinden geleni yapar.

   

  o   Zembilium’da nasıl ürettiklerimi satabilirim?

   

          Bu güzel ortamda ürettiklerinizi siz de satmak istiyorsanız, sitede bulunan Tasarımcı Paneli üzerinden bilgilerinizi doldurup kayıt olabilirsiniz. Kaydınız sonrasında bilgileriniz incelenip en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.

   

  o   Zembilium ile nasıl iletişim kurarım?

   

          Bize destek@zembilium.com üzerinden e-posta gönderebilirsiniz, size en kısa zamanda dönüş yaparız. Telefon ile ulaşmak isterseniz de hafta içi 09:30-18:00 çalışma saatleri içerisinde (0216) 417 62 04’ü arayarak ya da WhatsApp ile mesaj göndererek bize ulaşabilirsiniz.

   

  o   Zembilium tasarımcılarla nasıl çalışır?

   

          Zembilium olarak tasarımcılarımıza elimizden geldiği kadar tanıtım ve marka büyütme konusunda da destek veririz. Ortamdan mutlu kalmaları bizim için önemli. Sistemimiz de oldukça zahmetsizdir. Tasarımcılarımız arasına katılıp bir profil oluşturursunuz, profilinizi dilediğiniz gibi yönetirsiniz, siparişiniz geldiğinde paketinizi yaparsınız, lojistik ekibimiz paketiniz alıp müşteriye teslim eder ve her şey yolundaysa paranız hesabınıza toplu bir halde yatar.

   

  o   Şifremi unuttum nasıl değiştiririm?

   

          Giriş sayfanızda “Şifremi Unuttum” linkine tıklayarak mail adresinize sıfırlama bilgilerinin gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

   

  o   Sipariş ödemesini nasıl yapabilirim?

   

          Sipariş ödemeleriniz için tüm kredi kartları geçerlidir. Seçtiğiniz ürün Zembilium tarafından değil tasarımcısı tarafından size gönderilmektedir. Siparişiniz size ulaştıktan sonra her şey yolunda ise sonrasında ödeme tasarımcıya aktarılır. Kullandığımız sistem bu şekilde olduğu için kapıda ödeme seçeneğimiz mevcut değildir. Havale/Eft yoluyla yaptığınız ödemeler için siparis@zembilium.com adresine ödeme dekontunuz iletmeniz halinde siparişiniz onaylanacaktır.

   

  o   Siparişimle ilgili nasıl bilgi alabilirim?

   

           Siparişiniz ile ilgili bilgileri üyelik hesabınızdan takip edebilirsiniz. Başka bir sorunuz olursa siparis@zembilium.com adresine e-posta gönderebilir veya (0216) 417 62 04 numaralı WhatsApp hattımız üzerinde bilgi isteyebilirsiniz.

   

  o   Siparişimi değiştirebilir miyim?

   

          Verdiğiniz sipariş henüz kargoya verilmemiş ise WhatsApp ya da e-posta yoluyla bize ulaşarak siparişinizi değiştirebilirsiniz. Kargoya verildikten sonra size ulaşan ürünler için iade şartları geçerlidir.

   

  o   Siparişim kargoya verilmiş ama bana bana ulaşmadı. Ne yapmalıyım?

   

          Kargo süresi tasarımcıların ürünü sevk etme tarihine göre değişmektedir. Kargoya verilen siparişiniz için size bir kargo takip numarası iletilir. Verilen takip kodu ile kargo firmasının kendi sitemi üzerinden sorgulayabilirsiniz.

   

  o   Aldığım ürünü iade edebilir miyim?

   

          Elinize ulaşan ürün iade & değişim koşullarına uygunsa 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bunun için iade talebinizi bize mail veya WhatsApp yoluyla iletirsiniz ve talebiniz işleme alınır. Başka bir sorunuz olursa destek@zembilium.com üzerinden e-posta yoluyla bize ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili detaylı bilgi için lütfen İade & Değişim linkini detaylı bir şekilde okuyunuz.

   

   

  Başka bir sorunuz varsa lütfen buradan bize ulaşın.