Güvenli Alışveriş

    Zembilium.com,  üyelerinden talep ettiği kişisel bilgilerin gizliliğini korumayı, Kullanıcı Sözleşmesi'nde belirtilen tüm kurallar ve amaçlar dışında kullanılmayacağını, kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmayacağını garanti eder.

    Üyelik sırasında verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz erişebilir ve değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli bir şekilde koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması mümkün değildir. Bununla ilgili olarak, site içerisindeki tüm işlemleriniz sırasında 128 bit SSL Secure güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan uluslararası bir şifreleme standardıdır.

    Zembilium,  alışveriş sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğine öncelik verir. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir koşulda sistemimizde kaydedilmez veya saklanmaz. 

    İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için tarayıcınızın en alt satırında bulunan anahtar veya kilit simgesini kontrol edebilirsiniz. Bu simge güvenli bir internet sitesinde olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak 128 bit SSL protokolü ile şifrelenerek ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi zembilium.com tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

    Zembilium.com, alışveriş ve sipariş ödemelerinizi Garanti Sanal Pos güvencesiyle gerçekleştirir. Garanti Sanal POS, internet üzerinden yapılan alışverişlerde kredi kartı ile ödeme alınabilmesi için oluşturulan güvenli bir ödeme çözümüdür. Visa, Mastercard, American Express Card  ve Diners Club logolu tüm kartlarınızla kolay ve güvenli bir şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirmenizi sağlar.